CC1378BBS
Burnished Brass finish
Clear Fluted glass
8-60W Medium Base lamps
W: 838mm H: 378mm x Overall Height: 1784mm
Includes 1x 152mm & 4x 305mm stems (for adjustable height, additional stems available).